profesjonalna obsługa księgowa w świetnej cenie

na udany start pierwsze 3 miesiące GRATIS!

podpowiemy Ci także jak założyć firmę

i pomożemy wybrać korzystną formę opodatkowania


O nas

Biuro Rachunkowe Audyt to firma dysponująca ponad 20 letnim doświadczeniem w branży rachunkowości. Przez wszystkie lata działalności stale rozwijamy się dbając o najwyższą jakość usług i zdobywając zaufanie naszych Klientów. Obecnie możemy poszczycić się ponad setką zadowolonych firm regularnie korzystających z naszych usług rachunkowych.

Nasz zespół nieustannie bierze udział w branżowych szkoleniach i dokształca się w bieżących zmianach prawa, dzięki czemu jesteśmy w stanie zapewnić naszym Klientom zawsze optymalne rozwiązania zgodne z aktualnymi przepisami.

Klienci biura rachunkowego Audyt mogą liczyć na profesjonalną i rzetelną obsługę księgową, a także wsparcie w wielu innych aspektach, takich jak: sprawy w urzędach skarbowych, kontrole skarbowe, sprawy w ZUS, rozliczenia pracowników, zakładanie spółek, porady w kwestiach doboru korzystnych form opodatkowania i wiele innych.

Oferujemy usługi księgowe dla każdej wielkości:

  • jednoosobowych działalności gospodarczych
  • spółek jawnych
  • spółek cywilnych
  • spółek komandytowych
  • spółek z o.o.


Informacje

Jeśli mają Państwo pytania prosimy dzwonić pod numer:

+48 885 137 137

lub mogą Państwo skorzystać z naszego formularza kontaktowego

Czy wiesz, że...

Biuro Rachunkowe Audyt to rzetelna firma, której właściciele posiadają ponad 20 letnie doświadczenie w branży rachunkowości.

Obsługa księgowa i kadrowo-płacowa w naszym biurze Audyt odbywa się z wykorzystaniem oprogramowania i sprzętu spełniającego najwyższe standardy.

Biuro Audyt posiada umowę ubezpieczenia odpowiedzialności cywilnej (OC).

Wszelkie dane jakie zostają przekazne do biura Audyt, są bezwzględnie traktowane jako poufne.

Zapraszamy do kontaktu, nasi pracownicy zawsze chętnie i profesjonalnie pomogą Państwu w doborze rozwiązań dopasowanych do Państwa potrzeb i oczekiwań.