profesjonalna obsługa księgowa w świetnej cenie

na udany start pierwsze 3 miesiące GRATIS!

podpowiemy Ci także jak założyć firmę

i pomożemy wybrać korzystną formę opodatkowania


Cennik

Cennik usług księgowych uzależniony jest od wielu czynników, takich jak rodzaj i zakres realizowanych zadań, formy prowadzonej działalności, formy opodatkowania, ilości dokumentów księgowych, ilości pracowników i form ich zatrudnienia oraz innych prac, które możemy wykonywać dla Państwa firmy. Jesteśmy elastyczni, dopasowujemy wycenę do konkretnych potrzeb i oczekiwań naszego Klienta. Zapewniamy przejrzystą kalkulację kosztów oraz indywidualne podejście do każdego Klienta.

Oferujemy nie tylko niskie ceny obsługi księgowej ale dzięki budowaniu trwałych relacji z Klientami zapewniamy także najwyższą jakość i rzetelność realizowanych działań - aby mogli się Państwo o tym przekonać, podpisując z nami umowę otrzymają Państwo 3 miesiące naszych usług księgowych GRATIS!

Aby uzyskać konkretną wycenę usług księgowych dla Państwa firmy zapraszamy do kontaktu z naszym biurem, pozwoli nam to określić zakres współpracy, na podstawie której przygotujemy szczegółową ofertę i kalkulację kosztów.


Informacje

Jeśli mają Państwo pytania prosimy dzwonić pod numer:

+48 885 137 137

lub mogą Państwo skorzystać z naszego formularza kontaktowego

Czy wiesz, że...

Biuro Rachunkowe Audyt to rzetelna firma, której właściciele posiadają ponad 20 letnie doświadczenie w branży rachunkowości.

Obsługa księgowa i kadrowo-płacowa w naszym biurze Audyt odbywa się z wykorzystaniem oprogramowania i sprzętu spełniającego najwyższe standardy.

Biuro Audyt posiada umowę ubezpieczenia odpowiedzialności cywilnej (OC).

Wszelkie dane jakie zostają przekazne do biura Audyt, są bezwzględnie traktowane jako poufne.

Zapraszamy do kontaktu, nasi pracownicy zawsze chętnie i profesjonalnie pomogą Państwu w doborze rozwiązań dopasowanych do Państwa potrzeb i oczekiwań.